19-21 październik, 2017
V Międzynarodowe Targi Medyczne
EXPO XXI Warszawa, Polska
ul. Prądzyńskiego 12/14

Aktualności
 • 26 września 2017

  Duża dawka wiedzy i punkty edukacyjne

  Sympozja naukowe, konferencje i seminaria dedykowane lekarzom różnych specjalności oraz kadrze zarządzającej placówkami medycznymi od lat stanowią istotną część Targów WIHE Hospital. W tym roku wybrane wydarzenia merytoryczne będą ponadto okazją do uzyskania punktów edukacyjnych, wymaganych w obowiązkowym doskonaleniu zawodowym lekarzy. Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital odbędą się w dniach 19-21 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia jest spółka Lentewenc należąca do Grupy ITE – wiodącego organizatora międzynarodowych targów i konferencji na świecie.

 • 31 sierpnia 2017

  Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania w medycynie

  Transmisja operacji w czasie rzeczywistym, przedstawienie możliwości mobilnego ultrasonografu mieszczącego się… w kieszeni fartucha lekarskiego czy prezentacja wysokiej klasy drukarki 3D to zaledwie kilka z wielu atrakcji tegorocznych Targów WIHE Hospital. Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania w medycynie należą bowiem do najważniejszych zagadnień i znajdują swoje odzwierciedlenie zarówno w ofercie wystawców, jak i wydarzeniach towarzyszących. Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital odbędą się w dniach 19-21 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia jest spółka Lentewenc należąca do Grupy ITE – wiodącego organizatora międzynarodowych targów i konferencji na świecie.

 • 30 sierpnia 2017

  Philips partnerem warsztatów ultrasonograficznych

  Usg jest pierwszym i najczęściej wykonywanym badaniem obrazowym we współczesnej medycynie, w bardzo wielu specjalnościach. Drugiego dnia targów, światowej sławy specjalista z zakresu medycyny nuklearnej Prof. Dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski, poprowadzi warsztaty z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia mobilnego – systemu Lumify firmy Philips

 • 21 lipca 2017

  Operacja w czasie rzeczywistym podczas targów WIHE

  Podczas targów WIHE będzie można obejrzeć zabieg chirurgiczny transmitowany w czasie rzeczywistym. Umożliwi to platforma medVC, którego funkcje i zastosowanie zostaną zaprezentowane na Forum Targowym.

 • 14 lipca 2017

  WIHE Hospital 2017 – znane targi dla branży medycznej po raz pierwszy w nowej odsłonie

  Wszystko wskazuje na to, że najbliższe Targi WIHE Hospital, będą wydarzeniem wyjątkowym. Organizatorzy postanowili bowiem wprowadzić kilka istotnych zmian, które w znaczący sposób wpłyną na formułę targów, zapewniając tym samym wzrost ich atrakcyjności pod względem biznesowym i merytorycznym.

 • 01 listopada 2016

  Wartość światowego rynku telemedycznego za 5 lat się podwoi. Nowoczesne rozwiązania wchodzą w kolejne dziedziny ochrony zdrowia

  Globalny rynek telemedycyny powinien osiągnąć w tym roku wartość 23,8 mld dolarów – wynika z raportu BCC Research. Do 2021 roku będzie ona rosła średnio w tempie 16 proc. rocznie, do poziomu 55,1 mld dol. Również w Polsce telemedycyna rozwija się bardzo dynamicznie. Usługi zdalne rozwijane są m.in. w kardiologii, a także w diabetologii czy alergologii. Na tym rynku szans szuka coraz więcej krajowych przedsiębiorstw.

News