19-21 październik, 2017
V Międzynarodowe Targi Medyczne
EXPO XXI Warszawa, Polska
ul. Prądzyńskiego 12/14

News

30 sierpnia 2017

Philips partnerem warsztatów ultrasonograficznych

 
Usg jest pierwszym i najczęściej wykonywanym badaniem obrazowym we współczesnej medycynie, w bardzo wielu specjalnościach. Drugiego dnia targów, światowej sławy specjalista z zakresu medycyny nuklearnej Prof. Dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski, poprowadzi warsztaty z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia mobilnego – systemu Lumify firmy Philips. System opiera się na głowicy podłączonej do urządzenia mobilnego (telefon, tablet), co pozwala na przeprowadzenie badania dosłownie wszędzie, w dowolnych warunkach. Uczestnicy będą mogli wypróbować system Lumify przeprowadzając badanie USG przy kilku stacjach warsztatowych, co dobrze zaprezentuje wszechstronność urządzenia.
Jest to doskonałe rozwiązanie dla praktyk lekarzy rodzinnych, dla których będzie to narzędzie diagnostyczne zarówno w gabinecie, jak i w domu podopiecznych.
System Lumify diagnostycznie stosować można w każdym miejscu, w którym znajduje się osoba potrzebujaca wykonania usg w trybie nagłym – SOR, OIOM, blok operacyjny, medycyna ratunkowa, pole walki, środki transportu sanitarnego, w ośrodkach opieki społecznej, w domu, wszędzie – jak klasyczny stetoskop.
Wsteczimg