Działalność medyczna

Wybór stomatologa na warszawskich Bielanach?

11 grudnia 2020 wybór stomatologa

Szukasz stomatologa na warszawskich Bielanach? Skorzystaj z oferty usług Kliniki Stomatologicznej, mieszczącej się przy ulicy Lektykarskiej 32. Jest to placówka, która od lat przyjmuje pacjentów z Żoliborza, Bielan i okolicznych dzielnic. Przyjmujemy także obcokrajowców.

Dentysta Warszawa Bielany

Czy wizyty u dentysty powodują, że zaczynasz czuć się niekomfortowo? To normalne. Bardzo duża ilość osób kojarzy gabinet z bólem i strachem. Nie zawsze jednak musi tak być: są miejsca i gabinety, które potrafią stworzyć miłą atmosferę, a dentyści są kompetentni i przyjaźnie nastawieni do swoich pacjentów. Doskonale rozumiemy, że niektórzy pacjenci nie mają zbyt dobrych skojarzeń z dentystami. Jeśli nam zaufasz i pozwolisz, abyśmy to my przeprowadzili cię przez cały proces leczenia, to na pewno się nie zawiedziesz.

Oferta kliniki Warszawa Bielany

Oferujemy szeroki zakres usług. W naszej klinice bez problemu wykonasz zdjęcie RTG oraz pantomogram. Współpracujemy z ortodontą, implantologiem i protetykiem oraz chirurgiem szczękowym. Zależy nam, aby wszyscy specjaliści byli w zasięgu ręki, ponieważ w każdym momencie pacjenci mogą skorzystać z ich porady.

Każdy pacjent może:

• wykonać zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej,
  • skorzystać z porady oraz wykonać zabieg u chirurga stomatologa, implantologa, protetyka, ortodonty,
  • skorzystać z wizyty z zakresu stomatologii estetycznej, higieny stomatologicznej,
  • wykonać zdjęcie rentgenowskie.

Dentysta Warszawa Bielany: skorzystaj z usług oferowanych przez naszą klinikę.

Doświadczenie naszych dentystów pozwala na wykonywanie zabiegów niezwykle precyzyjnie, bezpiecznie i praktycznie bez bólu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zależy nam, aby pacjenci czuli się zaopiekowani. Pacjenci aktywnie uczestniczą w tworzeniu planu leczenia. Na jego podstawie dokładnie znają diagnozę oraz przyczynę problemu. Chcemy, aby pacjenci rozumieli pracę stomatologa, wiedzieli jakie będą następne kroki leczenia i ile muszą za nie zapłacić.

Nasi lekarz podchodzą profesjonalnie do pacjentów. Wykazujemy się empatią, której tak potrzebują osoby, które u nas się leczą.

Wybór odpowiedniego stomatologa jest niezwykle ważny jeśli nie mamy jeszcze zaufanej placówki. Przy wyborze dentysty warto również wziąć pod uwagę dostępne opinie o klinice na przykład w Google Maps. Ważne są także pojedyńcze opinie o personelu leczącym w klinice, które możemy sprawdzić na takich portalach jak ZnanyLekarz. Kliniki, które stawiają na edukację posiadają rozwiniętą sekcje artykułów z której możemy dowiedzieć się więcej o konkretnych schorzeniach.

odzież dla pielęgniarek
łóżka