Helios – buty, które ułatwiają codzienne życie

Produkty polskiej marki Helios powstają z myśl zasady, że to buty są dla stóp, a nie stopy dla obuwia. W praktyce oznacza to, że podczas ich konstruowania i wykonywania zdrowie, wygoda oraz bezpieczeństwo naszych stóp stały na pierwszym miejscu.

Skąd pochodzi obuwie Helios?

Helios to firma obuwnicza, która powstała w 1996 r. w Łukowie (woj. lubelskie) jako rodzinne przedsiębiorstwo. Przez lata intensywnie się rozwijała, ale swój rodzinny charakter zachowała do tej pory. Na początku Helios produkował buty dziecięce, z czasem jednak w jego ofercie pojawiło się obuwie dla dorosłych – zarówno damskie, jak i męskie. Kolejnym krokiem było poszerzenie asortymentu o buty projektowane z myślą o pracownikach ochrony zdrowia. Wykonane z wysokiej jakości skóry licowej, lekkie, z ażurową cholewką są wygodne dla stóp nawet noszone w czasie wielogodzinnych dyżurów.

Jeszcze innym rodzajem butów, który w toku rozwoju Heliosa pojawił się w ofercie tej marki, były buty z certyfikatem „Zdrowa Stopa” przyznawanym obuwiu dziecięcemu przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego. Logo certyfikatu, czyli znak uśmiechniętej stópki na żółtym tle oznacza, że dany model zyskał pozytywną opinię zespołu ekspertów, w skład którego wchodził m.in. ortopeda oraz materiałoznawca. Kupujący go rodzic może więc mieć pewność, że dana para ma prawidłowy kształt i rozmiar, dopasowuje się do stopy, jest wykonana z bezpiecznych materiałów oraz zapewnia dziecięcym stopom odpowiedni poziom ochrony.

Dlaczego warto wybierać buty Helios?

Buty Helios to wygoda i bezpieczeństwo dla stóp. Firma osiąga to nie tylko dzięki znakomitej konstrukcji swoich wyrobów. Kolejnym elementem są materiały wykorzystane do ich produkcji. Obuwie Helios szyte jest bowiem ze skór polskich i włoskich.

Kolejnym czynnikiem, który zachęcającym do zakupów jest bardzo duży wybór rodzajów, fasonów, wzorów i kolorów tego obuwia.

Marka oferuje buty na wszystkie pory roku. Od ciepłych kozaków, po lekkie klapki. Również liczba dostępnych fasonów sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Helios to zarówno buty zgodne z najnowszymi trendami (ale dopasowanymi w sposób kreatywny do standardów firmy), jak i klasyki, które sprawdzają od lat i od lat znajdują nabywców.

Warto też podkreślić, że marka oferuje modele w różnych kolorach – często takich, które których raczej nie znajdziemy w ofercie sieciówek. Stara się też wyważyć kwestię bycia w trendach z wspomnianą już zasadą, że to buty mają służyć stopom, a nie odwrotnie.

W jej portfolio nie znajdziemy wystrzałowych szpilek, ale za to bez problemu wybierzemy buty, które jak mało które sprawdzą się podczas codziennej „bieganiny” – do pracy, na zakupy, w drodze na przystanek, do szkoły czy przedszkola.

You may also like...